Herşey Bir Fikirle Başlar!

       ARELLA ELEKTRONİK, 2010 yılından bu yana, teknoloji çözümleri alanında sahip olduğu deneyim, bilgi ve birikimini kullanarak, tüm müşterilerine, proje öncesi eğitim ve danışmanlık hizmetlerinden başlayarak; sistem tasarımı, teknoloji seçimi, sistem çözümleri sunan iş ortağınız bir çözüm sağlayıcınızdır.  Yazılım, donanım ve otomasyonlarımız ile birçok yeniliğe imza atmaya devam ediyoruz. Konusunda uzman teknik servis ve bilgi işlem departmanımız ile ihtiyaçlarınıza anında yanıt verebilmekteyiz.

       Qr kodlu geçiş sistemleri, Ürün Takip Sistemleri, Proje Odaklı Yazılım Çözümleri, Hızlı Satış Otomasyon Sistemleri, Personel Takip Sistemleri, Access Kontrol Sistemleri, Turnikeli Geçiş Sistemleri, Hızlı Geçiş Sistemleri, Otopark ve Bariyer Sistemleri, Kamera Sistemleri ve isteğinize göre hazırladığımız özel projeler ile sizlere çözüm sağlamaya devam ediyoruz.

 

       Dinamik ve uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız TSE, CE, ISO 9001 ve Marka Tescil Belgelerine sahiptir. Firmamız sistemler ile ilgili satış sonrası servis, bakım, arıza tespit ve tamir hizmetleri vermektedir.

 

HIZLI TEKNİK DESTEK GARANTİSİ

Uzman Ekibimiz İhtiyacınız Olduğu Her Anınızda Sizinle Birlikte