QR Kare Kod Geçiş Sistemi

QR kodlu geçiş sistemi özel projelerde insan, hayvan ve ürün takibi için kullanılmaktadır. Arella Elektronik 7/24 online yazılımı ile Android ve İOS yazılımları ile birlikte cep telefonundan da anlık izlenebilmektedir. Takibi veya kontrolü yapılacak kişi ise giriş çıkışı, mesai süresi, molada geçirdiği zamanı kontrol etmeyi kolaylaştıran sistemdir. Gerek hızlı ve kolay kullanım imkanı gerek ise kalıcı olarak sunduğu çözümler sayesinde bu personel devam ve kontrol sistemi sık olarak tercih edilmektedir. Geçiş kontrollerinin üst düzey güvenlikli olarak yapıldığı alanlar başta olmak üzere istenen her yere kurulumu yapılarak gerekli entegre işlemi ile kullanım imkanı vermektedir.

 

QR kodu, geçiş kontrollerini sağlamak ve daha üstün bir ziyaretçi yönetimine sahip olmak için etkin çözümlerden biridir. Bu bağlamda, giriş-çıkışların kontrol altına alınması gereken pek çok alanda QR Kod Okuyucu kullanılabilir. QR Kod Okuyucuların, avuç içi tanıma, parmak izi tanıma ve kartlı tanımayı mümkün kılan farklı kullanımlar için uygun modelleri bulunmaktadır. Online, Ofline ve Standalone olarak çalışabilen QR kod -karekod okuyucular üst seviye güvenlik sağlamaktadır. QE kod sistemi ayrıca çoklu doğrulamayı mümkün kılmaktadır.

 

 

>> Veri tabanı alt yapısı bulunmakta olup, internet üzerinden erişim imkanı sağlamaktadır.
>> Kanunlara uygun şekilde değişikliğe gidilmesi konusunda güncelleme yapılabilir bir özelliktedir.
>> Veri yedeklemesi özelliği sayesinde istenen veri faklı zamanlarda yeniden yüklenebilir, kolayca çıktı alınabilmektedir.
>> Muhasebe, personel özlük gibi programlara kolayca entegre edilmektedir.
>> Hem ERP hem de CRM gibi programlar ile birlikte çalışabilmektedir.
>> Hazırlanan raporların mail yolu ile istenen adrese atılmasını sağlamaktadır.

 

 

QR Kodlu PDKS Sistemi İle Doğru Takip
QR kodlu PDKS sistemi hızlı ve kesin sonuçlar vermesi ile ön plana çıkmaktadır. Takip ve kontrolün doğru şekilde yapılması için sistemin doğru şekilde işlemesi gerekmektedir. Bu bağlamda sistem için kullanılan her cihazın son teknolojiye sahip olması gerekmektedir. Gerekli entegrasyon işlemlerinin düzgün yapılması ve sistem içi yazılımın doğru şekilde yapılması gerekir. Aksi halde personel ile takip kayıtları eksik ya da hatalı olmakta, bu da karar verme aşamasında yanlış yönlendirmektedir.

 

QR kod okuyucular fiziksel cihazlara göre daha hızlı çalışmaktadır.

 

QR kodlu sistemlerde herhangi bir montaj veya kablo çekme işlemi yoktur.

 

Sizin adınıza oluşturduğumuz database’lerinize tanımladığımız QR kodlarınızı firmanızda dilediğiniz gibi konumlandırabiliyorsunuz.

Personellerinizin iOS veya ANDROID akıllı telefonlarına yüklediğimiz aplikasyon sayesinde, personeliniz işe giriş ve çıkış tarihlerinde QR kodu okutarak programımıza kaçta giriş yaptığını size bildirmiş oluyor.


info@arella.com.tr mail adresimize veya 0(542)2717300 destek hattımıza ulaşarak teklif isteğinde bulunabilirsiniz. Kurumsal ve özel projelerinizde Arella Elektronik olarak her zaman yanınızdayız.

Hızlı iletişim
  • 0(850)220 36 06 - 0(542)271 73 00 - 0(551) 982 68 10
  • 0(542)2717300
  • info@arella.com.tr
İletişim Formu
Hızlı iletişim